مزوتراپی

یکی از شاخصه های ظاهر زیبا و ایده آل در خانم ها و آقایان ، تراکم و پرپشتی مو است .امروزه با پیشرفت علم، دلایل متعددی برای ریزش مو معرفی شده است.

از عمده ترین این علل می توان به افزایش سن ، عوامل ژنتیکی و شرایط محیطی اشاره کرد.

متخصصان از گذشته تا امروز درصدد درمان ریزش مو بوده و هستند. در حال حاضر چندین روش برای جلوگیری ،کم کردن سرعت ریزش و درمان ریزش وجود دارد. یکی از بروزترین و مدرن ترین روش های درمان کم پشتی و ریزش مو،مزوتراپی است.

اگر ریزش مو و کم پشتی آن شما را دچار ضعف در اعتماد به نفس کرده، و یا احساس زشتی دارید، این صفحه طراحی شده تا شما را با مزوتراپی و روش های  اجرای آن به صورت کامل آشنا کند.

کلینیک پوست و مو و زیبایی دکتر جواهر متخصص اجرا انواع روش های کنترل ، جلوگیری و درمان ریزش مو در اصفهان آماده خدمت رسانی به شما  و مردم شریف شهر اصفهان است.

امروزه در کنار درمان های آلوپسی یا ریزش مو با الگو زنانه و مردانه،از مزوتراپی نیز استفاده می شود.انجام مزوتراپی قبل، همزمان و یا بعد از درمان برای گرفتن نتیجه مطلوب است. به عنوان مثال افرادی که از داروی مایندوکسیدیل و یا قرص فیناستراید استفاده می کنند، برای رسیدن به حالت ایده آل همزمان عمل مزوتراپی انجام می  دهند.

خدمات مزوتراپی در استان اصفهان

مزوتراپی یک روش درمانی است که معمولا به درمان لایه میانی پوست می پردازد و حوزه کاربرد آن گسترده شامل جوانسازی تا لاغری موضعی و ریزش مو‌ و .. است.

جهت مشاوره رایگان و دریافت اطلاعات بیشتر میتوانید از طریق فرم زیر با کارشناسان کلینیک دکتر جواهر در ارتباط باشید.

5/5 - (1 امتیاز)