خدمات تخصصی ار اف فرکشنال در اصفهان

امروزه لیزر آر اف فرکشنال به عنوان بهترین دستگاه جوان سازی پوست به شمار می‌ رود. از گذشته‌ها تا به امروز این دستگاه در بهترین مرکز آر اف فرکشنال در اصفهان برای زیبایی و جوان سازی پوست افراد استفاده می‌شود.

میکرونیدل و کونتراج دو شکل مدرن آر اف به شمار می‌روند که تأثیر آن‌ها بیشتر و عوارض بسیار کمتری نسبت به آر اف دارند.

فرکانس رادیویی به عنوان یکی از پرکاربرد ترین فناوری‌ هایی به شمار می‌ رود که از سال 2002 توسط متخصصان زیبایی مورد استفاده قرار می‌ گیرد. امروزه با تلاش‌ های پی در پی پزشکان و فناوری ، نوع پیشرفته‌ تری از دستگاه آر اف ساخته شده است که به آن آر اف فرکشنال گفته می‌شود.

این دستگاه درست مانند دستگاه آر اف نسل قبل، با استفاده از امواج رادیویی باعث جوان سازی پوست می‌شود.

تنها تفاوتی که در میان دستگاه آر اف با دستگاه آر اف فرکشنال وجود دارد این است که متخصصان در ساخت لیزر آر اف فرکشنال از ترکیب میکروسوزن‌ها و امواج رادیویی استفاده کرده‌اند.

پزشکان پوست و مو با استفاده از آر اف فرکشنال اصفهان با هدف سفت کردن پوست و کاهش نشانه‌های پیری به کمک تمامی متقاضیان می‌روند.

ارائه خدمات تخصصی لیزر ار اف فرکشنال در اصفهان با بهترین قیمت

جهت راهنمایی و مشاوره بیشتر پیرامون ار اف فکشنال و میکرونیدلینگ در اصفهان در صورت تمایل می توانید فرم زیر را تکیمل بفرماید

هزینه آر اف فرکشنال اصفهان- دکتر جواهر

 

می توان گفت یکی از اصلی‌ ترین دغدغه‌ هایی که برای تمامی افراد به وجود آمده است جوان سازی پوست صورت می‌ باشد.

پوست صورت یکی از حساس‌ ترین اعضای بدن به شمار می‌ رود و در مقابل عوامل بیرونی تغییرات مختلفی از خود نشان می‌دهد.

این تغییرات در بسیاری از افراد باعث بروز عوارض پوستی می‌شود، اما در برخی افراد نیز باعث پیری زودرس پوست خواهد شد.

امروزه با توجه به پیشرفت‌ هایی که در صنعت پزشکی صورت گرفته است تکنیک‌ های مختلفی برای جوان سازی پست و جلوگیری از پیری زودرس به وجود آمده است.

در حقیقت این تکنیک‌ ها به متخصصین زیبایی کمک می‌کند تا جراحی‌ های سخت و هزینه بر را با استفاده از روش‌ های غیر جراحی بسیار راحت‌ تر انجام دهند.

یکی از ابزارهایی که در صنعت زیبایی صورت انقلاب ایجاد کرده است، لیزر آر اف فرکشنال می‌ باشد.

انواع روش های  آر اف فرکشنال

 • آر اف فرکشنال میکرونیدل یا سوزنی

در آر اف فرکشنال میکرونیدل از سوزن‌ های بسیار ریز با قطر 120 میکرون استفاده خواهد شد. این سوزن‌ها تا عمق 2 میلی متر در پوست نفوذ می‌ کنند و امواج رادیو فرکانسی را به عمق پوست ارسال می‌ کند.

آر اف فرکشنال میکرونیدل در حقیقت ترکیبی از تکنولوژی‌های آر اف در کنار میکرونیدلینگاست می‌باشد که باعث تحریک کلاژن سازی می‌شود.

 • آر اف کونتراج

از دیگر شکل‌ های لیزر آر اف فرکشنال می‌ توان به آر اف کونتراج اشاره کرد که از فناوری تک قطبی و دو قطبی استفاده کرده است. آر اف کونتراج باعث درمان مشکلات پوستی در لایه‌های سطحی و لایه‌ های عمیق می‌ شود.

درمان با استفاده از این دستگاه بسیار مؤثر خواهد بود و خطرات بسیار کمی را نیز به دنبال دارد. یکی از اصلی‌ ترین مزیت‌ های استفاده از آر اف فرکشنال اصفهان در بهترین مرکز آر اف فرکشنال در اصفهان این است که متقاضی به وضوح می‌ تواند تغییرات پوستی خود را بعد از انجام این روش مشاهده کند.

لیزر فرکشنال اصفهان با بهترین قیمت | دکتر جواهر

مزایای فرکانس رادیویی لیزر آر اف فرکشنال چیست؟

یکی از مهم‌ ترین و اصلی‌ ترین مزیت‌ هایی که لیزر آر اف فرکشنال به دنبال دارد این است که بعد از اتمام پروسه عوارض طولانی مدت بر روی پوست متقاضی ایجاد نخواهد شد. علاوه بر این موضوع متقاضی به هیچ عنوان پوسته‌ پوسته شدن زیادی بر روی صورت خود مشاهده نخواهد کرد.

لازم به ذکر است در صورتی که شما جوان سازی با استفاده از این دستگاه را در بهترین مرکز آر اف فرکشنال در اصفهان انجام دهید مقدار بسیار کمی قرمزی را مشاهده خواهید کرد که این قرمزی عارضه جزئی است که بعد از 4 الی 5 ساعت بعد از انجام پوست صورت به رنگ صورتی و سپس به حالت نرمال خود برمی‌گردد. از دیگر مزیت‌های استفاده از این دستگاه می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • اجرای فرکانس رادیویی فرکشنال به زمان کمی نیاز دارد

متقاضی بعد از لیزر درمانی و اتمام جلسه می‌ تواند به راحتی به زندگی روزمره خود برسد؛ علاوه بر این موضوع این دستگاه به هیچ عنوان در زیبایی صورت و یا قدرت صحبت کردن شما اختلالی ایجاد نخواهد کرد.

لیزر در اصفهان به زمان خاصی محدود نشده است و متقاضیان می‌توانند از مزیت‌ های این دستگاه در فصل زمستان تا تابستان از آن بهره‌مند شوند.

دوره نقاهت این لیزر درمانی بسیار کوتاه مدت می‌باشد به گونه‌ای که به هیچ عنوان بر روی زندگی شخص تأثیری ایجاد نمی‌کند. در حقیقت دوره نقاهت متقاضی 2 الی 3 روز خواهد بود.

 • در مقایسه با سایر روش‌های آر اف کاربردی‌ تر است

لیزر آر اف فرکشنال به دلیل آن که از فناوری‌ های پیشرفته‌ تر و به روز دنیا استفاده کرده است نسبت به دیگر روش‌ های جوان سازی پوست تأثیرات بیشتری بر جای خواهد گذاشت.

در صورتی که به بهترین مرکز آر اف فرکشنال در اصفهان مانند کلینیک دکتر جواهر مراجعه کنید و تمامی موارد بهداشتی رعایت شود، عفونت پوست و بدن شما را تهدید نخواهد کرد.

 • درمان را برای تمامی قسمت‌های بدن ممکن می‌کند

لازم به ذکر است استفاده از این دستگاه محدودیت خاصی برای از بین بردن تنها یک عارضه ساخته نشده است. متخصصین می‌ توانند از لیزر آر اف فرکشنال برای رفع اغلب عوارض پوستی در تمامی قسمت‌های بدن استفاده کنند.

 • نسبت به لیزردرمانی امنیت بالایی دارد

همان طور که می‌ دانیم امواج رادیویی در این دستگاه انرژی کمی دارند، در نتیجه به بدن هیچ آسیبی وارد نخواهد کرد و کمترین عوارض را به دنبال دارد.

عوارض احتمالی لیزر ار اف فرکشنال - دکتر جواهر

عوارض لیزر آر اف فرکشنال

لیزر آر اف فرکشنال را می‌ توان یک روش بسیار کم تهاجمی در نظر گرفت؛ همین امر نیز باعث شده است که عارضه‌ های بعد از درمان و دوره نقاهت بسیار کمی برای متقاضی به ارمغان آورد.

تا به امروز در کلینیک دکتر جواهر شاهد بروز عوارض دائمی و حاد در متقاضیان نبوده‌ایم! در مطالعات بالینی و گزارش‌ های پزشکی نیز تقریباً هیچ عارضه بلند مدت و یا دائمی دیده نشده است.

برخی از عوارض احتمالی این روش می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • درد

دستگاه‌ های ابتدایی آر اف درد بسیار زیادی داشته‌ اند، تا حدی که پزشکان مجبور به استفاده از بی هوشی بوده‌ اند. این در حالی است که امروزه آر اف فرکشنال درد را به کمترین حد خود رسانده است و در بسیار از موارد نیازی به استفاده از دارو های بی حسی نخواهد بود.

لازم به ذکر است با توجه به تشخیص پزشک ممکن است برای راحتی بیمار و کاهش درد از بی حسی موضعی برای متقاضی استفاده شود.

 • قرمزی پوست

امروزه اریتم یا گلگون شدن پوست در برخی از متقاضیان این لیزر دیده شده است. این عارضه تا 24 ساعت بعد از درمان به صورت کامل از بین خواهند رفت.

 • تورم

لیزر آر اف فرکشنال اصفهان می‌تواند باعث بروز اِدِم یا تورم شود. لازم به ذکر است این عارضه در تمامی مراجعین دیده نشده است. در صورتی که این عارضه رخ داد جای نگرانی نیست؛ زیرا تا حداکثر 24 ساعت از بین خواهد رفت.

از دیگر عوارض می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • فرورفتگی پوست

 • بثورات پوستی

 • پوسته‌پوسته شدن

 • حساس شدن پوست به لمس

 • زخم سوختگی

 • هایپرپیگمنتیشن (لک‌های تیره پوستی)

هزینه لیزر هزینه آر اف فرکشنال اصفهان به چه عواملی بستگی دارد؟

کلینیک دکتر جواهر یکی از بهترین و باسابقه‌ ترین کلینیک‌ های زیبایی در اصفهان به شمار میرد. در این کلینیک شما شاهد بهترین دستگاه‌های آر اف فرکشنال و آر اف کونتراج خواهید بود.

در این کلینیک هزینه آر اف فرکشنال در اصفهان به شرح زیر محاسبه می‌شود:

 • هزینه سری دستگاه

 • هزینه جلسات درمانی

برخی از عواملی که می‌تواند باعث تغییر هزینه آر اف فرکشنال در اصفهان شود عبارت‌اند از:

 • کلینیک یا مرکز درمانی
 • میزان تجربه و تخصص پزشک
 • تعداد جلسات درمان با لیزر
 • وسعت و تعداد نواحی تحت درمان
 • ناحیه تحت درمان
 • نوع دستگاه و قدرت استفاده از دستگاه لیزر
هزینه لیزر آر اف فرکشنال
5/5 - (3 امتیاز)