خدمات تخصصی بوتاکس در اصفهان

برای اینکه بتوان خط اخم یا خط پیشانی و یا چروک‌ های اطراف چشم را از بین برد می‌ توان از بوتاکس استفاده کرد.

تزریق کردن بوتاکس جهت لیفت صورت یکی از گزینه‌ های مهمی است که اکثر خانم‌ ها از آن استفاده می‌ کنند.

تزریق دارو باعث می‌شود که حرکات عضلات کاهش یافته و خط اخم دینامیک از بین برود نتیجه‌ ای که از این روش حاصل می‌ شود حدود سه الی شش ماه زمان می‌ برد بعد از آن به حالت اولیه باز می‌ گردد.

به‌ همین دلیل افرادی که به زیبایی پوست خود اهمیت می‌ دهند اکثراً از بوتاکس استفاده می‌کنند.

با توجه به اینکه بوتاکس ، جهت جذب کردن عضلاتی که در محل تزریق وجود دارد  باعث می‌شود که مقدار ناچیزی از آن به خون وارد شده و در جهت گردش خون حرکت کند.

استفاده کردن از دوز اندک جهت بازکردن چروک استفاده می‌ شود بنابراین هیچ‌ گونه عارضه مهمی در افراد ایجاد نمی‌کند.

انجام خدمات تخصصی بوتاکس در اصفهان

تزریق بوتاکس  هم همانند سایر تزریق‌ ها ممکن است سوزش و یا قرمزی اندکی در محل تزریق دیده شود که بعد از گذشت چند ساعت علایم از بین خواهد رفت از این‌ رو بهتر است که  انجام این کار را در مراکز بوتاکس در اصفهان که آشنایی کاملی با آن‌ ها داشت و می‌ دانیم که مکانی مطمئن برای انجام بوتاکس است استفاده کرد تا عوارض کمتری برای افراد داشته باشد.

زیرا ممکن است بعد از انجام تزریق بوتاکس یک سری علایم مانند سردرد یا تهوع یا علائمی شبیه به سرما خوردگی در افراد ایجاد شود که بعد از گذشت چند روز بهبود خواهد یافت.

البته تزریق بوتاکس عارضه جسمی خاصی ایجاد نمی‌ کند اما بهتر است که انجام این کار را از طریق مراکز مطمئن تزریق بوتاکس در اصفهان انجام داد.

در صورتی که شما به خدمات تخصصی بوتاکس در استان اصفهان نیاز دارید می توانید با پر کردن فرم زیر اطلاعات و مشخصات خود را برای متخصصین کلینیک دکتر جواهر بفرستید و منتظر تماس کارشناسان ما باشید.

بهترین مرکز تزریق بوتاکس در اصفهان

علاوه‌ بر اینکه تزریق بوتاکس در اصفهان نیازمند یک پزشک متخصص است ، یک هنر نیز می باشد و متخصص در هنگام تزریق این ماده باید جهت متقارن بودن اجزای صورت تمام تلاش خود را بکار ببرد.

به‌ عنوان مثال هنگام تزریق ژل و بوتاکس در اصفهان باید دقت لازم را به عمل آورد مثلاً در هر حالت دهی ابروها اگر ابروها به‌ صورت نامتقارن و یا ناهماهنگ باشد چهره فرد بسیار نامناسب به‌ نظر خواهد رسید بنابراین علاوه‌ بر اینکه باید علم پزشکی داشت باید ذهن خلاق و هنرمند هم داشت تا تزریق ژل و بوتاکس در اصفهان با میزان رضایت بالایی انجام گیرد.

با توجه به اهمیت این موضوع نیاز است که انجام این خدمات در بهترین مراکز بوتاکس انجام گیرد.

یکی از بهترین مراکز فوق کلینیک لیزر و زیبایی دکتر جواهر می‌باشد که تمام خدمات بوتاکس پوست اصفهان با قیمت بسیار مناسب در این مرکز انجام می‌گیرد. کیفیت کار در این مرکز بسیار خوب است.

زیرا بهترین جراح بوتاکس در اصفهان در این مراکز حضور دارند و می‌توانند کارهای لیزر و بوتاکس را با دقت بسیار بالایی برای افراد انجام دهند .

به‌ همین منظور در کلینیک لیزر و زیبایی دکتر جواهر متخصصان گرد هم آمده‌ اند تا با استفاده کردن از دانش روز دنیا در یک محیط کاملاً بهداشتی و با تحت نظر داشتن متخصصان مجرب بتوانند افراد را در رسیدن به چهره‌ای بسیار زیبا یاری رسانند و در حفظ جوانی و شادابی پوست به آن‌ ها کمک کنند.

بوتاکس یک نوع دارو می‌ باشد که از آن برای برطرف کردن چین‌ و چروک در پیشانی و همچنین برای از بین بردن خط اخم بین دو ابرو و گوشه‌های چشم استفاده می‌ شود.

معمولاً این دارو از سم باکتری کلستریدیوم بوتولینیوم تشکیل شده‌ است.

از طریق این دارو عضلات زیر پوستی فلج می‌ شود تا بتوان چین‌ و چروک‌ های صورت را صاف کرد و بتوان ظاهری زیباتر در افراد به وجود آورد.

به‌ عنوان مثال می‌توان گفت که چین‌ و چروک‌هایی که از طریق اخم کردن در روی پیشانی و یا در بین ابرو ها ایجاد می‌ شود و یا چروک‌ هایی که در اطراف دهان هنگام خندیدن ظاهر می‌ شود از طریق بوتاکس می‌توان آن‌ ها را از بین برد.

گاهی مواقع از بوتاکس برای کاهش دادن میزان عرق کردن در کف دست‌ها یا زیر بغل نیز بهره می‌برند.

علاوه‌ بر موارد فوق از کاربردهای بوتاکس می‌توان به درمانی میگرن مزمن، درمان لوچی، درمان بلفارو اسپاسم، درمان دیستونی نیز استفاده کرد.

بهترین جراح بوتاکس در اصفهان - دکتر جواهر

تزریق بوتاکس پیشانی به چه صورت است؟

خطوط که در پیشانی ظاهر می‌ شود وقتی‌ که به‌ صورت عمیق باشد باعث می‌ شود که فرد به‌ صورت مضطرب و نگران و یا عصبانی دیده شود از بین بردن این خطوط باعث می‌ شود که چهره افراد آرام‌ تر بوده و جوان‌ تر و در نتیجه شاداب‌ تر دیده شود.

معمولاً از بین بردن و یا درمان کردن خط اخم در پیشانی می‌ تواند تأثیرات بسیار مثبت در افراد ایجاد کند زیرا افرادی که خطوط عمیق در پیشانی آن‌ ها وجود داشته باشد باعث می‌ شود که تأثیرات اجتماعی منفی در آن‌ ها رخ دهد.

به‌ همین دلیل استفاده از بوتاکس پیشانی اصفهان یکی از روش‌ های درمان جهت خط اخم در پیشانی است که از سن هیجده به بالا از آن استفاده می‌شود.

معمولاً از بوتاکس برای درمان کردن چین‌ و چروک‌ های صورت استفاده می‌ شود که شایع‌ ترین اقدام جهت زیبایی پوست می‌ باشد.

در حالت کلی ، از تزریق بوتاکس در اصفهان جهت از بین بردن خط بین دو ابرو و یا کاهش دادن آن استفاده می‌ شود که باعث می‌ شود ماهیچه‌ هایی که جهت اخم کردن استفاده می‌شود ، حرکت آن‌ ها کاهش یافته و از عمیق‌ تر شدن خط بین دو ابرو جلوگیری شود.

بوتاکس پیشانی در اصفهان

بوتاکس پوست اصفهان

 یکی از تصورات غلطی که در بین افراد وجود دارد این است که از بوتاکس برای از بین بردن چین‌ و چروک عمیق در افراد میان‌ سال استفاده می‌ شود.

اما این یک باور غلط است زیرا از بوتاکس می‌ توان در همه افرادی که سن آن‌ ها بالاتر از بیست و پنج سال هست و چین‌ و چروک خفیفی در آن‌ ها وجود دارد استفاده کرد.

تزریق بوتاکس مختص به زنان نیست و همه افراد می‌ توانند از آن برای از بین بردن چین‌ و چروک خود استفاده کنند .

بوتاکس علاوه‌ بر اینکه جهت زیبایی استفاده می‌ شود جنبه درمانی هم در افراد دارد به‌ همین دلیل توصیه می‌ شود افرادی که در صورت خود چین‌ و چروک مشاهده می‌ کنند ، صرف‌ نظر کردن از اینکه سن و جنسیت آن‌ ها چیست ، بهتر است که به متخصص پوست و بوتاکس در اصفهان مراجعه کنند و از دکتر بوتاکس خود بخواهند که صورت آن‌ ها را معاینه کنند در صورتی‌که دکتر متخصص تشخیص دهد که نیاز است به‌ صورت آن‌ ها بوتاکس تزریق شود نسبت‌ به تزریق بوتاکس اقدام کنند که بهتر است این کار را متخصص پوست و بوتاکس در اصفهان انجام دهد.

بوتاکس پوست و ابرو در اصفهان

 بوتاکس ابرو اصفهان

با بالا رفتن سن ممکن است خطوط و چین‌ و چروک در اطراف ابرو دیده شود که می‌ توان از طریق تزریق بوتاکس آن را از بین برد و از افتادگی پلک جلوگیری کرد.

افرادی که ابرو های آن‌ ها کمانی شکل باشد ظاهری زیباتر خواهند داشت.

وقتی‌ که ابرو به سمت پایین کشیده شود ممکن است که پوست پلک بالایی را بپوشاند و در نتیجه چشم‌ ها خسته و ناراحت به‌ نظر برسد‌.

انجام بوتاکس ابرو اصفهان بدین‌ گونه است که ماهیچه‌ هایی که در زیر پوست وجود دارد ، آن‌ ها را آرام می‌ کند تا باعث شود پوست کشیده و حالت صاف پیدا کند.

این کار به پیشانی این اجازه را می‌ دهد که ماهیچه‌ هایی که در بین دو ابرو وجود دارد و در حالت استراحت است آن‌ ها را به سمت بالا کشیده شود و در نتیجه ابرو به سمت بالا کشیده شود.

تزریق بوتاکس در اصفهان بدین‌ گونه است که مواد بوتاکس به انتهای ابرو زده می‌ شود و در نتیجه ماهیچه‌ ها را آرام می‌ کند و عضلات پیشانی اجازه می‌ دهد که شروع به حرکت کردن به سمت بالا کند.

البته بدیهی است که هرچه قدر مراحل بوتاکس را در مراکزی مطمئن از جمله مراکز بوتاکس اصفهان کلینیک دکتر جواهر انجام دهید نتیجه مطلوب‌ تری حاصل خواهد داشت.

متخصص پوست و بوتاکس در اصفهان

کاربرد های بوتاکس چیست؟

معمولاً از بوتاکس برای زیبایی کردن در قسمت‌های مختلف صورت و گردن استفاده‌ های فراوانی می‌ شود که به‌ طور خلاصه می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • از بین بردن خط دور لب

  • از بین بردن خطوط پیشانی

  • جهت بالا بردن گوشه‌های لب

  • فرم دهی و بالا بردن نوک بینی

  • از بین بردن خطوط اطراف چشم

  • جهت شکل‌ دهی و بالا بردن ابروها

  • بهبود دادن خط‌ های عرضی و عمودی گردن

  • از بین بردن چین‌ و چروک و خطوط بین دو ابرو

  • فرم دهی و کم کردن حجم و عمق چاله چانه

  • بهبود دادن پوست چانه جهت جلوگیری از پرتغالی شدن پوست

برای حذف خط اخم یا خط پیشانی و از بین بردن چروک‌ های اطراف چشم می‌ توان از بوتاکس استفاده کرد تا بتوان یک چهره جذاب و زیبا داشته علاوه‌ بر این‌که از بوتاکس می‌ توان برای حذف چین‌ و چروک استفاده‌ کرد می‌توان به‌ عنوان مسائل درمانی هم از آن بهره برد.

مراکز بسیار زیادی وجود دارد که می‌ توان از آن جهت تزریق بوتاکس استفاده کرد که یکی از مراکز کلینیک لیزر و زیبایی دکتر جواهر می‌باشد که قیمت بوتاکس در اصفهان در این مراکز بسیار مناسب با کیفیت خدمات ارائه‌ شده می‌ باشد.

بهتر است که کار های تزریق بوتاکس همان‌ گونه که گفته شد زیر نظر متخصصان و جراحان بوتاکس انجام گیرد تا هیچ‌ گونه عوارض جانبی برای فرد در پی نداشته باشد.

در حالت کلی استفاده کردن از بوتاکس یک روش کم هزینه و مطمئن می‌باشد که برای جلوگیری کردن از پیشرفت چروک‌ های صورت انجام می‌گیرد.

بوتاکس اصفهان از شناخته‌ ترین نوع بوتاکس می‌ باشد که در علم پزشکی از آن استفاده‌ های فراوانی می‌ شود ، به‌ همین علت قیمت بوتاکس در اصفهان در مقایسه با سایر مراکز بوتاکس بسیار مناسب می‌باشد .

5/5 - (5 امتیاز)