بهترین مرکز لیزر در اصفهان

لیزر موهای زائد نور های تکفام شده است که با تاثیر روی ملانین مو ، منجر به نابودی ریشه مو و از بین رفتن فولیکول مو می‌ شود که باعث عدم رشد مجدد مو می‌ شود و نیاز به شیو کردن موهای زائد را در طولانی مدت از بین می‌ برد.

فولیکول‌ ها باعث ساخته شدن مو ها می‌شوند و طبیعی است که سوزاندن فولیکول و پیاز مو ، تولید و رشد آن را متوقف کند.

ارائه خدمات لیزر موهای زائد در اصفهان توسط کلینیک مجرب لیزر و زیبایی دکتر جواهر به مشتریان این امکان را می‌ دهد که ضمن دریافت خدمات لیزر ، از خدمات مشاوره‌ ای پیش از آن بهره‌ مند شوند و در طول دوران انجام لیزر تحت نظر پزشک متخصص قرار گیرند.

در حال حاضر، مردم در جستجوی روش‌هایی هستند که بتوانند موهای زائد خود را با حداقل درد و صرف هزینه کمتری حذف کنند. اگر شما نیز به دنبال یک راه حل پایدار برای حذف موهای زائد هستید، انتخاب لیزر مو ممکن است یکی از بهترین گزینه‌ها باشد.

اصفهان یکی از شهرهایی است که در زمینه لیزر موهای زائد از پیشرفته ترین تکنولوژی‌ها بهره می‌برد. در اصفهان، بسیاری از مراکز و کلینیک‌های لیزر مو وجود دارند که می‌توانند به شما کمک کنند تا به سرعت و با کیفیت بالا موهای زائد خود را حذف کنید.

کلینیک دکتر جواهر با استفاده از آخرین مدل دستگاه لیزر موهای زائد  ، ارائه دهنده ی تمامی خدمات لیزر در اصفهان ، از جمله صورت ، گردن و کل بدن ، برای بانوان و آقایان با رعایت تمام نکات ایمنی و بهداشتی می باشد. این مرکز با دارا بودن تجهیزات پیشرفته و تکنولوژی‌های روز دنیا، امکانات بهداشتی بالا و پرسنل مجرب، برای رفع مشکلات موهای زائد بسیار موثر است.

کاربرد لیزر موهای زائد

کاربرد لیزر مو های زائد در افراد متفاوت است. تقاضا در میان بانوان اغلب برای صورت و نواحی تناسلی است. در حال حاضر، لیزر مو بانوان یکی از روش های محبوب برای حذف موهای زائد در اصفهان است. بسیاری از زنان به دنبال یافتن بهترین مرکز لیزر موهای زائد اصفهان برای انجام این روش هستند. 

به صورت کلی، لیزر مو بانوان یکی از بهترین روش های حذف موهای زائد برای زنان است که با استفاده از دستگاه های لیزر، موهای زائد را با کیفیت بالا و به صورت دائمی حذف می کند. با انتخاب بهترین لیزر موهای زائد اصفهان، شما می توانید به راحتی موهای زائد خود را در مدت کوتاهی حذف کنید

همچنین آقایان متقاضی برای خط ریش، زیر بغل ، موی پشت گردن و … می‌ باشند. تقاضا در افراد بسته به نیازی که دارند متفاوت است و خدماتی که دریافت می‌ کنند بر اساس درخواست آن ها انجام می‌ شود.

لیزر مو بدن اصفهان و به طور جزئی‌ تر لیزر صورت اصفهان یکی از پرتقاضا ترین خدمات از سوی مشتریان در استان اصفهان است.

شما می‌ توانید با آگاهی از تجارب مشتریان به راحتی به بهترین مرکز لیزر در اصفهان دسترسی داشته باشید.

اما در نظر بگیرید که همیشه این نظرات برای شما چاره ساز نخواهند بود زیرا افراد بر اساس شرایط خاص نظیر رنگ پوست، رنگ مو، ضخامت مو های زائد و … تجارب گوناگونی در مواجهه با یک دستگاه لیزر داشته باشند.

بهترین راهکار دریافت مشاوره پیش از لیزر بر اساس شرایط خاص شماست و تصمیم‌ گیری می‌ بایست با در نظر گرفتن این مولفه‌ ها صورت گیرد.

قیمت لیزر مو های زائد در اصفهان بسته به شرایط شما مختلف است و ممکن است به صورت هر عضو ، پالسی و بر اساس نوع دستگاه، تعداد جلسات دریافت شود.

دستگاه های لیزر موجود در کلینیک لیزر اصفهان دکتر جواهر چیست؟

سیستم لیزر در اصفهان برای مو های زائد دارای انواع مختلفی است ، هر کدام دارای کارکرد متفاوتی می‌ باشند.

اغلب تفاوت این دستگا‌ه‌ ها طول موج آن ها می‌باشد که هر کدام برای طیف رنگی خاصی از پوست‌ ها مناسب‌ تر است.

کلینیک لیزر دکتر جواهر ارائه دهنده خدمات لیزر در اصفهان مفتخر است که به روزترین دستگاه های لیزر را در کلینیک خود موجود دارد

انواع مدل‌ های دستگاه لیزر موهای زائد موجود عبارتند از :

 • دستگاه های نوری IPL با نور و فرکانس رادیویی مناسب برای مو های کم رنگ (طلایی، سفید) و پوست‌ های حساس
 • دستگاه لیزر Nd- YAG با طول موج ۱۰۵۶ نانومتر مناسب برای پوست‌ های برنزه شده و تیره
 • دستگاه لیزر دایود با طول موج ۸۰۰ نانومتر به صورت پالسی دارای انرژی بالا و کاربرد های وسیع و مورد استفاده در پوست‌ های تیره
 • دستگاه لیزر الکساندرایت با طول موجه ۷۵۵ نانومتر با جذب بالای ملانین مجهز به سیستم خنک کننده مناسب برای پوست‌ های روشن و معمولی
قیمت لیزر موهای زائد مردان و زنان | کلینیک لیزر اصفهان دکتر جواهر

تمامی این دستگاه‌ها در مراکز لیزر اصفهان وجود دارد که استفاده از آن ها در بخش گوناگونی از مراجعان بر اساس نیاز و شرایطشان انجام می‌شود.

کلینیک لیزر و زیبایی دکتر جواهر، به عنوان بهترین مرکز لیزر در اصفهان با استفاده از دستگاه الکساندرایت دکا به تمامی افراد با طیف خاصی از رنگ پوست خدمات لیزر موهای زائد ارائه می‌دهد.

یکی از بزرگترین مزایای استفاده از این دستگاه سرعت بالا در ارائه خدمت و درد بسیار کم است؛ به همین سبب طرفداران بسیاری دارد.

قیمت انجام لیزر در اصفهان متفاوت است و بسته به نوع دستگاه، محل و عضو دریافت خدمت لیزر موهای زائد و … ممکن است در تغییر باشد.

قیمت لیزر موهای زائد در اصفهان در برخی از مجموعه‌ ها در قالب هزینه‌ های مشخص برای هر ناحیه و در برخی دیگر بر اساس تعداد پالس می‌باشد.

برای مثال هزینه لیزر موهای زائد مردان بسته به تعداد نواحی که لیزر می‌ شوند و تعداد جلسات حضور شخص و دریافت خدمت متفاوت است.

انواع پوست مناسب برای لیزر مو های زائد کدام اند؟

لیزر به عنوان یکی از روش‌ های پرطرفدار برای از بین بردن مو های زائد بدن است که طی آن ملانین موجود در ساقه و فولیکول مو ، نور لیزر را دریافت می‌ کند و با تبدیل آن به گرمای بالا به ساختار مو آسیب می‌ زند و آن را می‌ سوزاند.

تکرار این عمل در چند جلسه باعث می‌شود مو دیگر رشد نکند و مو های زائد سطح بدن تا حدودی از بین برود و یا تراکم آن بسیار کمتر شود.

شما می توانید خدمات لیزر مو های زائد را در بهترین مرکز لیزر در اصفهان دریافت نمایید.

شناسایی تایپ پوستی عمدتا برای تعیین میزان واکنش پوست با قرار گرفتن در معرض نور خورشید و تاثیر پوست از اشعه ماورابنفش انجام می‌ شود و به میزان رنگدانه ملانین در پوست بستگی دارد.

ترکیب سه رنگدانه مختلف پوستی شامل ملانین ( قهوه ای ) ، کاروتن (زرد ) و هموگلوبین ( قرمز) باعث به وجود آمدن تایپ‌ های پوستی گوناگون می‌ شود.

تشخیص صحیح تایپ پوستی شما نخستین ومهم‌ ترین گام است که می‌ بایست تحت نظر افراد متخصص و پزشک انجام شود.

انجام لیزر در اصفهان در بهترین مرکز لیزر تحت نظر افراد متخصص با بهترین و بالاترین بازخورد و رضایت مشتریان همراه است.

شرایط پوستی و انواع مو های گوناگون منجر به بروز نتایج مختلف پس از انجام لیزر می‌شود.

داشتن پوست روشن با موهای تیره و ضخیم منجر به دریافت بهترین نتیجه در لیزر موهای زائد می‌شود.

موهای بلوند ، خاکستری ، سفید و بور و دارای ضخامت کم ، قادر نیستند که نور لیزر را به خوبی دریافت کنند و ممکن است دستگاهی که برای افرادی با مو های ضخیم و تیره استفاده می‌ شود، نتیجه ی مطلوبی بر روی این افراد نداشته باشد.

بهترین مرکز لیزر در اصفهان ارائه دهنده خدمات لیزر موهای زائد به تمامی تایپ‌ های پوستی است.

نکاتی مهم برای قبل و بعد از لیزر مو های زائد

پیش از لیزر کردن توجه به پاره از نکات برای دریافت نتیجه ی بهتر و جلوگیری از بروز مشکلات احتمالی ضروری است.

اولین و مهم‌ ترین نکته انتخاب مرکز و کلینیک مجهز با کادر مجرب و حرفه‌ای است.

کلینیک لیزر و زیبایی دکتر جواهر ، بهترین مرکز لیزر در اصفهان است که تمامی خدمات زیبایی اعم از لیزر مو های زائد را با بهترین نتیجه زیر نظر پزشک متخصص ارائه می‌ دهد.

توجه داشته باشید یک هفته پیش از انجام لیزر مو های زائد ،  بدن را وکس یا اپیلاسیون نکنید.

انجام این کار منجر به از بین رفتن فولیکول‌ های مو می‌ شود و طبیعتا با انجام لیزر نتیجه ی مطلوب مورد انتظار در ناحیه ی مورد نظر به دست نخواهد آمد.

انجام لیزر در پوستی که در اثر آفتاب یا سایر عوامل دچار سوختگی شده است، سوختگی را تشدید می‌ کند.

بهترین مرکز لیزر مو در اصفهان | کلینیک دکتر جواهر

توصیه ما به شما این است که پیش از لیزر از آفتاب گرفتن، سولاریوم و برنزه کردن پوست خود خودداری کنید چون ممکن است رنگدانه‌ های تیره پوست هدف اشعه لیزر قرار گرفته و پوست شما دچار سوختگی شود.

تعداد جلسات مورد نیاز در لیزر مو های زائد بسته به ناحیه بدن متفاوت است ولی عمدتا 6 الی 8 جلسه را در نظر داشته باشید.

فاصله ی این جلسات حدود 4 الی 8 هفته است که تشخیص آن بر عهده ی متخصص است. تکرار لیزر در طول دوره و پس از آن برای شارژ لیزر حتما می‌ بایست طبق برنامه و در تاریخ‌ های مقرر انجام شود و فاصله در میان جلسات لیزر ممکن است رسیدن به نتیجه ی نهایی مورد انتظار را به تعویق بیندازد.

بر خلاف شایعاتی که گاها شنیده می‌شود، لیزر باعث ایجاد سرطان پوست و نازایی نمی‌شود. 

دامنه نفوذ لیزر بیش از نیم تا یک سانتی‌متر پوست نیست و از سویی قدرت نفوذ به سایر بافت‌ ها مانند تخمدان‌ ها وغدد لنفاوی را ندارد.

با وجود تمامی این موارد برای احتیاط بیشتر بهتر است در زمان بارداری یا شیردهی اقدام به انجام لیزر نکنید و پیش از انجام لیزر حتما شرایط خود را با تکنیسین یا متخصص در میان بگذارید.

 

بعد از انجام لیزر بهتر است به مدت 24 ساعت از قرارگیری در معرض آفتاب مستقیم خودداری کنید و پوست خود را با استفاده از کرم‌های ضدآفتاب از تابش اشعه ماورای بنفش حفظ نمایید.

بعد از لیزر به دلیل باز بودن منافذ بهتر است از لوازم آرایشی استفاده نکنید تا این منافذ بسته نشوند و پوست زمانی برای استراحت داشته باشد. همچنین ورود مواد آرایشی به منافذ پوست ممکن است باعث بروز انواع جوش‌های پوستی شود.

هر گونه تورم، قرمزی، لکه‌های پوستی و درد بعد از لیزر به مدت چند ساعت طبیعی است و مسئله ی نگران کننده‌ای نیست.

شما می‌ت وانید برای تسکین درد از کمپرسور یخ، برای توم پوست از ژل آلوئه ورا و برای لکه‌ های پوستی از کرم هیدروکورتیزون استفاده کنید.

قیمت خدمات لیزر در اصفهان

لیزر مو های زائد یکی از پرتقاضا ترین خدمات زیبایی و بهداشتی از سوی مراجعان مراکز بهداشتی است که به سبب سهولت ، عوارض بسیار کم و تسریع در دریافت نتیجه بسیار پرطرفدار است.

بهترین مرکز لیزر در اصفهان مستقیما زیر نظر پزشک متخصص اداره می‌ شود و دارای بهترین دستگاه‌ های لیزر با استاندارد های لازم است.

حضور بهترین و حرفه‌ای ترین اپراتور ها می‌ تواند ضمن بالا بردن سرعت انجام خدمت، عوارض احتمالی ناشی از آن را کاهش دهد.

قیمت لیزر در اصفهان بسته به نوع دستگاه متفاوت است و ممکن است به دلیل نوسانات ارز، افزایش قیمت مواد اولیه و … تغییراتی داشته باشد اما همین نوسانات قیمت می‌ بایست استاندارد و در چارچوب منطقی باشد.

کلینیک لیزر و زیبایی دکتر جواهر یکی از مراکز معتبر لیزر در اصفهان است که به سبب خدمات ویژه‌ ای که ارائه می‌دهد به جرئت می‌ت وان آن را به عنوان بهترین مرکز لیزر در اصفهان دانست.جهت کسب اطلاعات بیشتر و آشنایی با سایر خدمات به وب‌سایت ما مراجعه کنید یا با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

ویژگی‌های بهترین مرکز لیزر در اصفهان چیست؟

بهترین کلینیک لیزر موهای زائد ، ویژگی های مهمی دارد که باید در انتخاب آن دقت کنید. در زیر به برخی از ویژگی های بهترین کلینیک لیزر موهای زائد اشاره می کنیم:

 • تجربه و دانش متخصصان

بهترین کلینیک لیزر موهای زائد، دارای متخصصان با تجربه و دانش کافی در زمینه لیزر مو است. این متخصصان با توجه به نوع پوست و مو، به شما روش مناسبی برای حذف موهای زائد پیشنهاد می دهند.

 • استفاده از تکنولوژی پیشرفته

بهترین کلینیک لیزر موهای زائد از تکنولوژی پیشرفته برای حذف موهای زائد استفاده می کند. این تکنولوژی ها باعث می شوند که لیزر بهینه تر و با دقت بیشتری روی پوست شما اعمال شود و باعث حذف موهای زائد بدون درد و خطرات بیشتری شود.

 • شرایط بهداشتی مراکز

بهترین کلینیک لیزر موهای زائد، شرایط بهداشتی مناسبی دارد و مراکز آن پوشش کامل از جمله ماسک و دستکش برای پرسنل مربوطه، استفاده از دستگاه‌های پاک‌کننده و استریل، استفاده از یکبار مصرف و … دارند که این موارد باعث بهبود میزان ایمنی برای مشتریان خواهد شد.

 • مشاوره قبل از انجام لیزر

بهترین کلینیک لیزر موهای زائد، قبل از انجام لیزر، مشاوره کامل و جامعی ارائه می دهد. در این مشاوره، به شما توضیح داده می شود که چگونه باید پوست خود را مراقبت کنید

 • قیمت مناسب

بهترین کلینیک لیزر موهای زائد، قیمت مناسبی برای خدمات خود ارائه می دهد. هر چند قیمت پایین تنها معیار اصلی نیست، اما به همراه ویژگی های دیگر، قیمت مناسب می تواند از اهمیت بسزایی برخوردار باشد.

 • تعهد به نتایج

بهترین کلینیک لیزر موهای زائد، به شما تعهد می دهد که نتیجه قطعی حذف موهای زائد را دریافت خواهید کرد. این کلینیک ها معمولا بعد از انجام لیزر، از شما پیگیری می کنند و از شما می خواهند که نظر خود را درباره نتیجه حاصله ارائه دهید.

 • رضایت مشتریان قبلی

بهترین کلینیک لیزر موهای زائد، باید با رضایت مشتریان قبلی خود معرفی شود. این کلینیک ها معمولا نظرات و تجربیات مشتریان خود را در وب‌سایت و صفحات اجتماعی خود به نمایش می گذارند، بنابراین می توانید با مطالعه نظرات و تجربیات دیگران، از کیفیت خدمات و نتایج حاصله اطلاع پیدا کنید.

در کل، بهترین کلینیک لیزر موهای زائد در اصفهان، با توجه به ویژگی های فوق، به شما اطمینان خاطر و نتیجه مطلوبی را ارائه خواهد کرد. همچنین، قبل از انتخاب کلینیک، حتما باید نظرات و تجربیات مشتریان قبلی را بررسی کنید.

5/5 - (7 امتیاز)